השתלת שיניים בזאלית

השתלת שיניים בזאלית - לחיוך מושלם

השתלת שיניים בזאלית היא טכניקה חדשנית לביצוע השתלות שיניים, המאפשרת למטופלים רבים ליהנות מחיוך מושלם. ההשתלה היא קצרה, לא טראומתית וניתן לבצע אותה במטופלים עם חוסר עצם. בנוסף לפשטות של ההליך, ההחלמה בהשתלת שיניים בזאלית קצרה ובעלת אחוזי הצלחה גבוהים מאוד.

לבדיקת התאמה

או התקשרו ל-

צפו בהמלצות של מטופליו של ותד מחמוד

שמעון, מטופל שעבר שיקום פה מלא מספר: "לא היו לי שיניים, לא יכלתי לאכול. לא האמנתי שתוך שבוע אני אצליח לחזור לאכול ולשתות, לחייך.."

נגן וידאו

אתי, מטופלת שעברה השתלת שיניים בזאלית מספרת: "היו לי שיניים מתנדנדות, לא יפות. תוך שבוע יצאתי עם שיניים טובות ויכולתי לאכול סטייקים ולחייך!"

נגן וידאו
בשאלון זה, תוכל בפחות מ- 30 שניות
לבדוק התאמתך לטיפול
השתלת שיניים בזאלית

היי, אני ד"ר ותד 🙂

אני מנהל מרפאת שיניים דיגיטלית מתקדמת בעיר חדרה ובפרדס חנה כרכור.

כדי שאוכל לבדוק את התאמתך לטיפול
אני זקוק למספר פרטים…

מהי השתלת שיניים בזאלית?

השתלת שיניים בזאלית (Basal implants) היא השתלה מתקדמת וחדשנית בה השתלים נאחזים בחלק הבסיסי של העצם. החלק הבסיסי של העצם הוא משטח איכותי וחזק שמסוגל לתת תמיכה איכותית לשתלים. השתלים הם שתלי טיטניום איכותיים שמותאמים במיוחד לחלק זה של העצם ומאפשר להם להיות חזקים ומקובעים במקומם.

תמונות לפני ואחרי

התמונות באתר זה נועדו להפצת ידע והסברה רפואית בלבד

איך מתבצעת השתלת שיניים בזאלית?

השתלת שיניים בזאלית מתחילה בתכנון מדויק של התהליך על ידי רופא השיניים תוך שימוש באמצעים מתקדמים. בביקור ההכנה להשתלה  הרופא מבצע התאמה של השתלים, וזאת בהתאם למבנה ולצורה של לסת המטופל.

התהליך יכול להתבצע תחת הרדמה כללית, סדציה (טשטוש) או הרדמה מקומית. רופא השיניים מחדיר את השתלים ללא חתכים ופתיחת החניכיים לעומת השיטה הרגילה.

בשיטה הבזאלית נדרשת כמות גדולה יותר של שתלים, וזאת על מנת להגביר את יציבות השיניים וכדי לקבע את גשר השיניים הזמניות באופן מיידי.

השתל הבזאלי מונח באופן יציב מאוד, כך שלאחר 3 ימים ניתן כבר לחבר אליו את השיניים המלאכותיות בכדי שהמטופל יוכל לצאת מהקליניקה עם חיוך מלא. השתלה בזאלית היא בעלת אחוזי הצלחה גבוהים ובעלת נטייה מועטה לזיהומים.

מאחר שהשתלת שיניים בזאלית אינה הליך כירורגי, ואינה דורשת חיתוכים או תפרים- הליך ההחלמה מהיר מאוד. כבר לאחר כ-12 שעות ניתן לאכול, ולאחר כחודש ניתן לאכול מזון קשה. השתלת שיניים בזאלית יציבה מאוד ומחזיקה מעמד למשך שנים רבות.

לבדיקת התאמה

או התקשרו ל-

מהם היתרונות של השתלת שיניים בזאלית?

  • אורך ההליך- השתלת שיניים קונבנציונלית היא תהליך ממושך האורך מספר רב של חודשים, ועלול להגיע אף למספר שנים עד להשלמתו המלאה. אחד היתרונות הבולטים ביותר בהשתלת שיניים בזאלית היא מהירותה. את השתלת השיניים הבזאלית מבצע רופא השיניים במפגש אחד בלבד, זאת הסיבה שלעיתים ניתן לבצע את הטיפול תחת הרדמה כללית או תחת סדציה (טשטוש). בסיום התהליך, המטופל יוצא ממרפאת השיניים עם סט חדש של שיניים באותו היום.
  • חוסר עצם- לא כל אחד יכול לעבור השתלת שיניים קונבנציונלית. בהשתלת שיניים רגילה, השתל מוברג אל תוך העצם האלבאולרית, עצם ספוגית שנהרסת עם הגיל. על מנת להשתיל שיניים בעצם אלבאולרית חסרה, נהוג היה טרם ההשתלה להשתיל עצם ללסת המטופל ועליה ניתן להבריג את שתלי הטיטניום. שיטה זו ארוכה, דורשת ניתוח נוסף וכוללת סיבוכים אפשריים רבים.
    בהשתלת שיניים בזאלית לעומת זאת, אין צורך בביצוע השתלת עצם. בהשתלה זו, השתל מוכנס ישירות לתוך העצם הבזאלית של המטופל ועוקף לחלוטין את העצם האלבאולרית החסרה.
  • מחלות רקע וגורמי סיכון- השתלת שיניים קונבנציונלית היא תהליך כירורגי מלא, הדורש את חשיפת העצם האלבאולרית, חיתוכים ותפרים. חסרונות אלו מנעו ממטופלים רבים הסובלים מסכרת, בעלי דלקות כרוניות בחניכיים או מעשנים, לעבור השתלות שיניים. השתלת שיניים בזאלית לעומת זאת אינה תהליך כירורגי. לא נדרשים חיתוכים או תפרים ולכן היא מומלצת למי שסובלים ממחלות רקע או בעלי גורמי סיכון אחרים.
  • טראומה למטופל- השתלת שיניים בזאלית היא השתלה קצרה יותר באופן משמעותי, קלה יותר למטופל ופחות טראומטית. מטופלים רבים החוששים מהשתלות שיניים מעידים כי מרגישים בנוח יותר ופחות חוששים מההליך.

למי מתאים הטיפול?

כאמור, שלא כמו השתלת שיניים רגילה שאינה מתאימה לכל אחד, השתלה בזאלית מומלצת למטופלים עם מחסור בעצם, בעלי גורמי סיכון מסוימים ולמטופלים המעוניינים בהליך קצר ולא טראומתי המסתיים במפגש אחד. עם זאת, מטופלים עם מחלות רקע ומצבים בריאותיים מסוימים לא מתאימים להשתלה מהסוג הזה. בנוסף, השתלת שיניים בזאלית אפשרית רק במטופלים עם לפחות רבע פה. לכן, בפגישה הראשונית עם רופא השיניים, הוא מברר את המצב הרפואי של המטופל, בוחן את מבנה הפה והלסת ומציע את הטיפול המומלץ בהתאם.

גרה עבדאללה, גת המשולש
סוגי טיפול: כתרי זירקוניה | הלבנת שיניים | הלבנת שיניים מרפאתית | השתלת שיניים ביום אחד | שחזורים זמניים
Read More
''אני ממליץ על דר ותד מחמוד אני עברתי טיפול ענק והייה באמת כייף עם הרופא התותח ותד כי: תמיד הייה חנייה, זמין 24/7, מדויק בזמנים, השתלות וטיפולים בזמן קצר, רופאה מקצועי מוביל שיש לו את כל הידע והנסיון בכדי לספיק לכם הרבה ביטחון וחיוך במישך הטיפול, יש בו כל המכשירים המודרניים והנוחים, ומדבר כמה שפות ערבית /עברית/ רוסית"
ברוך ארונוב, חדרה
סוג הטיפול: השתלת שיניים ביום אחד
Read More
''הגעתי לד"ר לפני כשנה המצב שהשניים שלי היו פשוט קטסטרופה לא הייתי יכול לאכול אחרי האבחון המליץ לי לעשות שתלים הניתוח עצמו היה מהיר איכותי וללא כאבים כלל כמובן אחר כך קיבלתי טיפול צמוד עד לקבלת התוצאה הסופית. בקיצור רופא תותח מקצועי וגם אחלה בנאדם שווה כל שקל ממליץ בחום"
גלבוע יוסי, תל אביב
סוג טיפול: תותבת על שתלים
Read More
''עברתי השתלה ביום אחד של 12 שתלים, הטיפול נעשה במהירות וממש ללא כאבים, וכמובן גם כלל עקירת מספר שיניים. המשך הטיפול עד לקביעת השיניים הקבועות הוא ללא דופי. דר. ותד הוא מסוג הרופאים שאוהבים את מקצועם"
Previous
Next

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​