אודות

כאשר ד"ר מחמוד ותד הקים את המרפאה הראשונה שלו בפרדס חנה בשנת 2015 החזון שלו היה מאד ברור: רשת כלל-ארצית שמספקת מגוון שירותים דנטליים מורכבים למטופלים בכל רחבי הארץ. "אני מאמין ברפואת שיניים נגישה, אך בו-זמנית לא מתפשרת על איכות", מסביר ד"ר ותד. "הצוות שלי ואני עובדים מסביב לשעון כדי לתת לכל אחד ואחת מהמטופלים שלנו הרגשה שהם הגיעו הביתה".

ובכן, מסביב לשעון זו לא הגזמה: במרפאה, בנוסף למגוון טיפולים, קיים גם שירות חירום, המאפשר לכל מי שסובל מכאבים ליצור קשר ומיד להגיע. נכון להיום רשת המרפאות "דנטל אסתטיקס קליניקס" בניהולו של ד"ר ותד מונה שני סניפים (בשנת 2019 לסניף פרדס-חנה הצטרף סניף חדרה), אך התכנון הוא להמשיך להתרחב ולהרחיב את שירותי המרפאה. "כבר היום מגיעים אלינו מכל רחבי הארץ. זה רק מוכיח כמה חשוב לאנשים להרגיש שהם הגיעו למקום הנכון וגם אם כואב להם, הם סומכים עלינו שנדע לטפל בהם על הצד הטוב ביותר", אומר ד"ר ותד.

אחרי שסיים את לימודי רפואת שיניים באחת האוניברסיטאות המובילות ברוסיה ועבר בהצלחה את בחינות משרד הבריאות בישראל, המחייבות כל רופא שלומד בחו"ל הוא המשיך לעבוד כסטאז'ר במגזר הציבורי. במשך כל השנים הוא המשיך להתמקצע בתחום אסתטיקה והשתלות דנטליות ונכון להיום הוא בוגר של עשרות קורסים והכשרות בארץ ובעולם.

"אני מאד מאמין בלמידה. רפואת שיניים באופן כללי ובמיוחד האסתטיקה הדנטלית נחשבות לאחד התחומים המתקדמים ברפואה. כל טכנולוגיה או שיטת טיפול שיכולה להקל על המטופל שלי – מאומצת על ידי במרפאה. כך, למשל, נכון להיום אני אחד הבודדים בארץ שיודע לבצע לא רק השתלות שיניים כירורגיות ושיקום על גבי שתלים אלא גם השתלות בזאליות".

השתלות בזאליות, למי שלא מכיר את המושג אלה השתלות שמתאימות במצבים בהם נדרשת השתלת שיניים מאסיבית, אך אין מספיק נפח עצם כדי לעגן בתוכה את השתלים הרגילים. שתלים בזאליים אלה שתלים מיוחדים שניתן למקם בתוך השכבה הבזאלית של העצם, מעטפת חיצונית קשה. "שתלים בזאליים מגיעים עם המבנה המיידי המתוכנן, כדי לאפשר התאמה מדויקת בין מבנה לשתל", מפרט ד"ר מחמוד.

"יתרון נוסף – ההשתלות הבזאליות נעשות ללא צורך בחיתוכים טראומטיים לחניכיים, מה שלא רק מקל באופן משמעותי על המטופל מבחינת תהליך ההחלמה, חוסך לנו את הצורך לבצע השתלת עצם או הרמת סינוס אלא גם מאפשר למטופל עצמו ליהנות מהשיניים קבועות מהיום הראשון, מה שמאפשר לו לתפקד ולנהל אורח חיים רגיל לחלוטין, רק עם חיוך חדש".

בנוסף להשתלות בזאליות מעניקה רשת המרפאות "דנטל אסתטיקס קליניקס" מגוון טיפולי שיניים אסתטיים: השתלות כירורגיות והשתלות ממוחשבות, יישור שיניים על ידי סדים שקופים, הלבנת שיניים במרפאה ובתנאים ביתיים וכד'.

"אני מאמין במערכות יחסים ארוכות עם המטופלים. זה לא רק מאפשר לנו תקשורת בגובה העיניים, אלא גם מפתח אצל המטופל אחריות להקפיד על ההנחיות שלי במהלך סדרת הטיפולים – בין אם זו השמירה על היגיינת חלל הפה אחרי השתלת שיניים בזאלית או הקפדה על השימוש בסדים לאורך כל שעות היממה. בעיני להצלחת הטיפול יש קשר ישר בשיתוף פעולה ביני לבין המטופלים שלי. תחושות המחויבות ההדדית מאפשרת להם גם לזכור שהם יכולים לפנות אלי בכל בעיה שתתעורר".

קורסים והשתלמויות:

2013: 
השתלמות עיונית ומעשית לרופאי שיניים בשיטות טיפול באנלגזיה בעזרת גז צחוק (N2O) ע"י שימוש במערכות נייטרוס / חמצן מתקדמות.

2014:

קורס השתלות שיניים בסיסי, עיוני ומעשי.

קורס "ארגז כלים של המומחה לאנדודונטיה".

הכשרה – הרמת סינוס והליכים כירורגיים.

2015:

קורס שחזור דנטלי על ידי ציפויים קרמיים.

קורס שחזורים אסתטיים יום-יומיים.

קורס עיוני ומעשי בטיפול בשיניים צעירות קבועות ובשיניים עם אפקס פתוח.

קורס השתלות בסיסי.

קורס ציפויי שיניים.

2016:

קורס מעשי iROK Clear Aligner Therapy.

2017:

קורס השתלות בסיסי.

2018:

קורס Key success factors in Bone cement augmentation procedures.

קורס עיוני ומעשי לשימוש במכשירי CT במרפאות שיניים.

2019:

קורס השתלות שיניים כירורגיות.

קורס השתלות עם העמסה מידית.

קורס שחזור מונחה של רקמות ועצם.

סדנת פרקטיקות מתקדמות בהשתלות, שימור שתלים, שיקום ואסתטיקה.

קורס מתקדם לשיקום דנטלי על גבי שתלים.

2020:

קורס והכשרה – העמסה מידית.

תחומי טיפול:

אסתטיקה דנטלית

השתלות שיניים

טיפולי שורש

טיפולים תחת גז צחוק

טיפולי חניכיים

כתרי זרקוניה

חברויות באיגודים מקצועיים:

חבר בהסתדרות לרפואת שיניים בישראל.

סטנדרטים גבוהים, איכות השירות לא מתפשרת, שאיפה למצוינות וליווי אישי לכל מטופל הפכו את רשת המרפאות "דנטל אסתטיקס קליניקס" לאחת המובילות בתחום. במשך שנות קיומה של רשת המרפאות הקיף את עצמו ד"ר ותד בצוות מצטיין, שיחד איתו רואה בנגישות הטיפולים ערך עליון. "כל מטופל שפונה אלינו אנחנו משתדלים להזמין לביקור ראשון במרפאה כבר ביום למחרת. חוץ מזה, ברגע שהוחלט על תוכנית הטיפולים, אנחנו מקפידים לקבוע באותו רגע גם את תאריכי הביקורים העתידיים. זה מאפשר למטופל לדעת בדיוק מתי הטיפולים מתחילים ומתי מסתיימים ומספק לו שקיפות ומסגרת זמן ברורה. שקיפות ונגישות זו גם הסיבה שצוות המרפאה דובר מגוון שפות, ביניהן עברית, אנגלית, ערבית, רוסית ועוד. כי בסופו של דבר, כשפונים אליך בשפה שאתה מבין, זה כשלעצמו מרגיע".

מועדון לקוחות

"פרימיום סמייל"

הצטרפו עוד היום למועדון "פרימיום סמייל" של המרפאה ותהנו ממגוון הטבות בלעדיות ומשתלמות:

קבלת עזרה ראשונה , שתי בדיקות מקיפות פעמיים בשנה כולל ייעוץ מקצועי וצילום פנורמי ללא עלות, טיפול שיננית בחודש יום ההולדת ועוד הטבות תקופתיות ששווה לעקוב

להצטרפות למועדון "פרימיום סמייל" צרו קשר עם המרפאה או

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​